فریبرز عرب نیا، چمران حاتمی کیا شد

فریبرز عرب نیا، چمران حاتمی کیا شد.

فریبرز عرب‌نیا نقش شهید مصطفی چمران را در فیلم جدید ابراهیم حاتمی‌کیا بازی می‌کند.

به گزارش «بانی فیلم» ، در حالیکه پیش تولید این پروژه مدتی است آغاز شده، دست‌اندرکاران آن با فریبرز عرب‌نیا برای ایفای نقش اصلی «چ» به توافق رسیده‌اند. تست گریم این بازیگر برای نقش شهیدچمران انجام شده تا برای دومین بار همکاری فریبرز عرب‌نیا و ابراهیم حاتمی‌کیا شکل بگیرد. عرب‌نیا سال ۶۹ در فیلم «وصل نیکان» حااتمی‌کیا نقش کوتاهی بازی کرده بود. بعد از بازی عرب‌نیا در نقش مختار در سریال «مختارنامه» این برای دومین بار است که این بازیگر نقش یک شخصیت واقعی را ایفا می‌کند.

Fariborz Arabnia 300x179 فريبرز عرب نيا، چمران حاتمي كيا شد
به غیراز عرب‌نیا، مریلا زارعی نیز برای بازی در فیلم «چ» قرارداد امضا کرده است. زارعی پیش از این در «دعوت» و فیلم توقیفی حاتمی‌کیا «گزارش یک جشن» بازی کرده بود و برای سومین بار است که جلوی دوربین این کارگردان می‌رود. سایت این فیلم چند روز قبل بدون اشاره به نام فریبرز عرب‌نیا تصاویر محوی از تست گریم شهید چمران را منتشر و اعلام کرده بود که حاتمی‌کیا بازیگر این نقش را پیدا کرده است.
حاتمی‌کیا و مهدی کریمی تهیه‌کننده این پروژه مشغول مذاکره برای انتخاب بقیه بازیگران و عوامل پشت دوربین «چ» هستند. قرار است با پایان یافتن پیش تولید، این فیلم کلید بخورد. بخش‌هایی از فیلم حاتمی‌کیا در منطقه اورامانات کرمانشاه فیلمبرداری می‌شود. در این فیلم قرار است دو روز و دو شب از زندگی شهیدچمران (از بیست و پنجم تا بیست و هفتم مرداد ۱۳۵۸) به تصویر کشیده شود.
مجوز ساخت فیلم«چ» به تازگی از سوی اداره نظارت و ارزشیابی وزارت ارشاد صادر شده است.

سامانه ارسال پیامک رایگان + خط اختصاصی رایگان

Comments are closed.

This site is protected by Comment SPAM Wiper.
You might also likeclose
Watch Netflix USA in the Netherlands